(0551) 634 31 75
ULUDAĞ HAVACILIK Operatör Hizmetleri
ULUDAĞ HAVACILIK, hava taksi hizmetleri ile yolları sizin için kısaltıyor. Gökyüzünde güvenli ve hızlı yolculuklarınız için ULUDAĞ HAVACILIK hizmetlerinden yararlanarak varmak istediğiniz destinasyona en kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Hava Taksi Hizmetimiz hava durumu ve uygunluk durumuna göre önceden planlanarak rezervasyon ile yapılmaktadır. Hava Taksi Hizmetinden yararlanırken tek kişi toplam 110 kg bagaj ile birlikte uçabilir.
Detaylı bilgi için lütfen (0224) 413 9 444 nolu telefon numarasını arayınız.
Operatör Hizmetleri
Shy 6A-ÇH Ticari Havacılık İşletme Operatör Ruhsatı bulunan firmamız, bünyesinde ; Aviation Quality Management AQS, Aviation Safety Management SMS, Aviation Security Management SeMS yer almaktadır.
Operatör Hizmetleri
Bu üç ayak, yönetim - denetim sistemleri çerçevesinde, donanımlı ve sertifikasyonlu personeli ile emniyetli ve güvenli havacılığın sürekliliğini sağlamakta ve denetlemektedir. Ulusal ve Uluslararası Sivil Havacılık Emniyeti ve Güvenliği direktifleri sürekli olarak takip edilmekte ve revize edilmektedir.
Operatör Hizmetleri
Bireysel ya da kurumsal hava aracı sahiplerinin hava araçları ile ticari hava işi faaliyetlerini icra etmesi için, Ticari Havacılık Operatörlerine uçaklarını işletici olarak kayıt ettirmeleri zorunludur. Bu şekilde SHGMTicari Operasyon Emniyet Yönetim Kültürünü Ticari Operatör üzerinden kayıt altına alır ve gerektiğinde denetler. Havacılık ve özellikle ticari havacılık çok yüksek derecede emniyet ve güvenlik tedbiri gerektiren ciddi operasyonlardır. Bu hizmeti alan bireysel ya da kurumsal hava aracı sahiplerinin hava aracı sahiplikleri değişmez, yalnızca işletici adı eklenir. Bu şekilde Ticari Faaliyet devam eder.
Operatör Hizmetleri
Satışını yaptığımız uçakların yedek parça tedariği ve bakım hizmetleri sağlanır. Satışını yaptığımız hava araçlarının ithal işlemleri, SHGM işlemleri ve yurt dışından uçarak “Ferry Flight“ ülkemize getirilme ve teslim hizmeti verilir.
Operatör Hizmetleri

Ayrıca; Hava Aracı, Satın alma, İthalat, Gümrük, SHGM, DHMİ, Uçuşa Elverişlilik ve Bakım hizmetleri de sağlanır.

Online Randevu